+kafalarına gülriz sururi tokmağı monte ettirilesiceler -neden mi bu cerrahi müdahale, elbette ki sevgili beyinciklerinizin içinde dönüp duran tilkilerin pişip pişmediğini kontrol etmek için -sevgili içi dışı başka olanlar, nasılsınız?

+pavyondan adam kaçırma isimli operetimizin librettosunda bahsi geçen kapı ebatındaki kapı görevlisi-frenkçesi badigart-, olmadı eski kulağı kesiklerden fakat şimdilerde tövbeli namıyla tanınan tarator ustası mezeci ya da cılız tuvalet bekçisi, velhasıl adlarını içimden, dışımdan, elimle, gözümle, dilimle andıklarım, sizler nasılsınız?

+al pabuçlarını ve git sen kendi yoluna… diye ses tonundaki sızlanma ile şarkıdaki rest havasını bağdaştıramadığım, hiç yaşlanmaması sinirleri bozan meşhur bir abinin abisi kadar iyi dansedemeyen, onun kadar meşhur olamamış sessiz kardeşi, sen nasılsın?

+pota altı mücadelelerini yarıda bırakan, feykini bile gösteremeyen, faul atışlarında potayı tutturamamış ve her ikili mücadelede, bırakalım adam adama savunmayı, bir dokunuşta kendini masa hakemlerinin masalarının üzerinde bulan, sen, beceriksiz, nasılsın?

+süperfireş patatesi gibi yarım kızartılarak dondurulmuş hislerini nereye kadar saklayacağı belli olmayan, son kullanma tarihini mahkeme kararıyla ileriye almaya çalışan, ya sen nasılsın?

+beni soracak olursanız ben iyiyim. iyiliğim daim olsun. amin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s