hiçbir şeyim yok, dedi kadın. adam hiç anlamadı aslında kadının ne demek istediğini, haaa öyleyse sorun da yok, dedi. dert ediyorum yalnızca, dedi kadın. neyi dert ediyorsun, bir eksiğin mi var, dedi adam. hayır, dedi kadın, eksiğim bile yok. adam bir şeyler anlar gibi oldu bu açık seçik cevaptan sonra. fakat -tabii ki- üzerinde durmadı, ne de olsa adamdı o. ee, eksiğin yok, daha ne istiyorsun, dedi adam. kadın hiçbir şey demedi. 
Reklamlar

boşsohbet” üzerine 6 yorum

  1. Devam..
    Version 1

    * Adam kadının bu “hiç bir şey dememesi”ni aldı cebine koydu. Yüz ifadesini hiç ama hiç değiştirmeden için için güldü. Fakat ne yazık ki hiç bir mutluluğun ve keyfin sonsuza dek sürmeyeceği bilinciyle , içini bir sıkıntı bastı birden. “Neyse” dedi. “Neyse, daha sonra hallederiz bu işleri” Kadının başka birşey demesine fırsat vermeden, halısaha maçı için acele acele kıyafetlerini hazırladı.

  2. Kadın’ın HiçBi’ Şey dememesinden daha güzel bir an yoktur adam için, cebe atılası bir an yani, akabinde halı sahada bol faullü bir maç yapılır şerefine =)

    not: düzelteyim hemen.

  3. kadınlar anlaşılmaz, erkekler de anlamaz belki ama binlerce yıl böyle yaşayıp gitmişler. belki de milyonlarca. bu biraz fazla galiba.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s